Orderpicker

Szczegóły

Lokalizacja: Aalsmeer
Ilość godzin: 40
Wynagrodzenie:
Opublikowano: 06.12.2023

Rozwijająca się organizacja poszukuje zmotywowanego pracownika magazyny na stanowisko orderpicker’a.

Każdego dnia towary napływają do magazynu, są przetwarzane i sprzedawane do klientów na całym świecie. Do Ciebie i Twoich współpracowników należy zadbanie o to, aby produkty dotarły do ​​klienta na czas. Twój dzień roboczy zaczyna się od sprawdzenia listy zamówień. Odbierasz zamówione produkty i sortujesz je według odpowiednich kryterium. Sprawdzasz również, czy produkty spełniają wymagania jakościowe.

Następnie pakujesz towary i umieszczasz je w skrzyniach. Upewniasz się, że są poprawnie umieszczone w systemie i przetwarzane są poprawne dane. Na koniec sprawdzasz czy każda skrzynka opatrzona jest odpowiednim kodem.

Oferujemy:

  • Kontrakt godzinowy z możliwością stałego zatrudnienia,
  • Zgrany zespół pracowników,
  • Możliwość rozwoju,
  • Odpowiedzialną i niezależną funkcję.

Zadania:

  • Sprawdzanie listy zamówień,
  • Odbiór produktów w magazynie,
  • Sortowanie towarów według ustalonych kryteriów
  • Załadunek skompletowanych produktów,
  • Utrzymywanie magazynu w odpowiednim porządku,
  • Kontrola zamówień i zaopatrzenie magazynu.

Idealny kandydat:

  • Sumienny i pracowity,
  • Zmotywowany i elastyczny,
  • Zdolny do pracy pod presją czasu,
  • Dokładny i potrafiący pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

    Załącz swoje CV